HAKKIMIZDA
 
2007 tarihinde İstanbul’da  Oto Aksesuar toptancılığına bireysel olarak, Türkiye genelinde birçok şehir içinde sıcak satış olarak başladığımız bu yolda, 2015 tarihinde bünyemiz içerisinde imalat ve üretiminde girmesiyle hızlı bir büyümeye başlamış bulunmaktayız. Önceliğimiz tüm ürünlerimizin kaliteli ve piyasada fark edilebilir olması olmuştur.
 
2017 tarihi itibariyle de sanal Pazar yolculuğumuz başlamış olup, OTOAKSEFUAR alt firmamızı kurup; Türkiye genelinde hizmet vermekte olan, İNSTAGRAM, FACEBOOK, TRENDYOL, N11, ÇİÇEKSEPETİ, HEPSİBURADA, DOLAP ve SHOPİER gibi uygulamalar üzerinden de daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmış bunmaktayız.
 
Bunun yanı sıra Karadeniz, Akdeniz ve Trakya bölgelerine satış aracımız ile düzenli ve belirli periyotlarla giderek, kaliteli ve garantili ürünlerimizi birebir teslimatlar da bulunmaktayız. Bu yolda ürün kalitemizden ve güvenilirliğimizden ödün vermeden devam etmekteyiz.
 
Vizyon
 
Türkiye’nin en çok tercih edilen oto aksesuar markası olarak faaliyet gösterdiğimiz her ülkede oto aksesuarları konusunda sektörde öncü olmak için varız.
Alanında uzman kadromuz ile otomotiv sektörünün oto aksesuarları konusunda ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıp, hızlı çözümler geliştirerek, son teknoloji makine parkurları ile istikrar, kalite ve güvenilirliğin değişmez ismi olmayı sürdürmekteyiz…
 
Misyon
 
Mert otomotiv olarak faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde; 15 yıllık süregelen tecrübelerimizi kalite ve hızlı hizmetimizle destekleyerek değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız.
© 2024 Oto Aksefuar. Bütün hakları Oto Aksefuar'a aittir. Hiç bir içerik izinsiz kullanılamaz. Tasarım by Gf Dijital